Miasto wydzierżawiło parkingi prywatnej firmie, mieszkańcy skarżą się na ogromne stawki
Opłaty za parkingi sięgające nawet 500 złotych tygodniowo - to efekt oddania w dzierżawę parkingów w gdańskich strefach nadmorskich prywatnemu operatorowi. Skargi mieszkańców skłoniły Rzecznika Praw Obywatelskich do wystosowania w tej sprawie pisma do Prezydenta Miasta Gdańska.





