ZNP apeluje do ministerstwa o podwyżki dla nauczycieli
Związek Nauczycielstwa Polskiego chce, by minister edukacji podjęła działania zmierzające zagwarantowania w roku 2014 podwyżki wynagrodzeń nauczycieli. Według ZNP zwiększenie wynagrodzeń jest uzasadnione ze względu na polepszającą się koniunkturę.








