Czy zatrudnienie na stanowisku Pełnomocnika ds. Systemów Zarządzania zalicza się do stażu pracy w służbie bhp?
Pytanie pochodzi z publikacji Serwisu BHPW zakładzie pracy zatrudniającym ok. 200 osób pracuje na pełen etat specjalista ds. bhp. W firmie pracuje niezależny Pełnomocnik ds. Systemów Zarządzania (również systemu bhp) podlegający bezpośrednio dyrektorowi zakładu. W jaki sposób można zmienić angaż tego pracownika, aby naliczał mu się staż pracy w służbie bhp? Czy jest to możliwe bez zmiany typu: rozbicie np. na: 1/16 etatu Starszy Inspektor ds. BHP i 17/16 Pełnomocnik ds. Systemów Zarządzania? Czy zmiana angażu na stanowisko Pełnomocnik ds. Systemów Zarządzania, Starszy Inspektor ds. BHP jest wystarczająca, aby naliczać okres zatrudnienia na takim zatrudnienia do stażu pracy w służbie BHP? Jeśli ten sposób jest nieprawidłowy to w jakiś sposób można rozwiązać problem naliczania stażu pracy bez rozbijania części etatu na różne stanowiska?






