Czy pracodawca może wprowadzić obowiązek informowania go o podjęciu dodatkowego zatrudnienia przez pracowników?
Pytanie Użytkownika Serwisu Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych. Czy pracodawca może wprowadzić obowiązek informowania go o podjęciu dodatkowego zatrudnienia przez pracowników w formie oświadczenia (załączonego do regulaminu pracy) pomimo braku podstawy prawnej w przepisach?







