Od niedzieli 39 tys. b. funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa PRL z niższymi emeryturami
Prawie 39 tys. byłych funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa PRL, od 1 października, będzie miało obniżone emerytury i renty na mocy tzw. ustawy dezubekizacyjnej - wynika z informacji uzyskanych przez PAP w MSWiA.








