Pracownik czasami ma obowiązek dokonania samooceny
W zakładzie pracy obowiązuje system ocen pracowniczych. W pierwszym etapie pracownicy dokonują samooceny - odpowiadając na pytania dotyczące kompetencji, zdyscyplinowania, itp. Jeden z pracowników odmówił dokonania takiej samooceny.Czy i jakie konsekwencje może w stosunku do niego wyciągnąć pracodawca?


