\

Już 22 października w klubie Platinium odbędzie się Wieczór Rekrutera, podczas którego zostaną przyznane nagrody w ramach konkursu Perły HR, który ma na celu nagrodzenie najlepszych konsultantów pracujących w agencjach personalnych. Statuetki przyznane zostaną w trzech kategoriach: rekrutacja, rekrutacja tymczasowa oraz lider sprzedaży.

Perły HR to wyjątkowy konkurs, mający na celu nagrodzenie przedstawicieli firm specjalizujących się w dostarczaniu szeroko rozumianych usług HR. W konkursie biorą udział konsultanci działający na terenie Polskich agencji rekrutacyjnych, doradztwa personalnego, pracy tymczasowej bądź outsourcingu. Głównym założeniem jest nagrodzenie przedstawicieli branży HR, którzy swoją pracą i nastawieniem przyczyniają się do rozwoju i popularyzacji usług rekrutacyjnych w Polsce oraz wyróżniają się w branży.

Rozdanie nagród Perły HR odbędzie się podczas gali Wieczoru Rekrutera, jednego z najciekawszych wydarzeń skupiających specjalistów z obszaru HR i rekrutacji. Wieczór jest jedną z nielicznych okazji do wymiany doświadczeń oraz budowania nowych relacji biznesowych, a także wspólnej zabawy osób, które zazwyczaj rywalizują ze sobą o zlecenia rekrutacyjne.

W konkursie Perły HR może wziąć udział pracownik każdej działającej na terenie Polski agencji rekrutacyjnej, doradztwa personalnego, pracy tymczasowej bądź outsourcingu. Zgłoszenia są przyjmowane do 1 października na adres e-mailowy: nagrody@magazynrekruter.pl. Po otrzymaniu i przeanalizowaniu wszystkich zgłoszeń, o werdykcie zadecyduje Jury w składzie: Izabela Jochym – HR Director firmy TNT Express Worldwide Poland, Sylwia Krzyżycka – HR Director firmy Hortex Holding S.A., Jarosław Adamkiewicz - Prezes SAZ oraz Przemysław Berendt – Globalny Wiceprezes ds. Marketingu firmy Luxoft.

Warunkami uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie właściwego formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie: www.perlyhr.com.

Sponsorami wydarzenia zostali: GoldenLine oraz infoPraca a Partnerami Wieczoru Rekrutera są: LinkedIn, Personel Plus, Nowoczesna Firma, Polskapresse, SAZ, Akademia Rekomendacji oraz HRO Personnel.

Więcej informacji o Wieczorze Rekrutera oraz Nagrodach Rekrutera:

Redakcja magazynu Rekruter:

Aleksandra RadziewskaE-mail: Tel. +48 22 462 63 60E-mail do redakcji:

O Organizatorach:

Organizatorem Wieczoru Rekrutera, podczas którego przyznane będą nagrody Perły HR jest magazyn Rekruter, wydawany przez firmę Verita HR Polska. Powstał on z myślą o wszystkich, którzy swoje zawodowe życie związali z branżą rekrutacyjną oraz szeroko pojętym zarządzaniem zasobami ludzkimi. W ciągu czterech lat istnienia magazyn Rekruter stał się znanym i popularnym wydawnictwem oraz wiodącym źródłem informacji dla branży rekrutacyjnej w Polsce. Około 7000 czytelników to specjaliści w branży - zorientowani na cele, dążący do osiągania sukcesów, nastawieni na rozwój zawodowy. Będąc głosem rynku rekrutacyjnego, Rekruter pozostaje bezpłatny, a przez to dostępny dla każdego, w dowolnym miejscu i czasie.

Verita HR Polska to prężnie rozwijająca się agencja doradcza działająca na terenie Polski oraz Wielkiej Brytanii z firmami partnerskimi w Europie Środkowo-Wschodniej. Oferuje kompleksową obsługę w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, outsourcingu kadrowo-płacowego, konsultingu i wsparcia strategicznego oraz usługi, które służą uzupełnieniu funkcji HR w firmie.

Data publikacji: 14 października 2014 r.