Usuwanie drzew bez zezwolenia jest deliktem administracyjnym
Usuwanie drzew bez zezwolenia jest deliktem administracyjnym niepodlegającym rozpoznaniu przez sąd powszechny. Zadaniem Policji jest ewentualne ustalenie sprawy i przekazanie tej informacji staroście. Starosta nie jest bowiem organem ścigania i sprawcy ustalać nie musi.







