Tylko część lekarzy rodzinnych podpisała umowy z NFZ na 2020 rok
Jedynie lekarze rodzinni z Porozumienia Zielonogórskiego podpisali aneksy do umów i przedłużą je do końca 2020 r. Specjaliści z Porozumienia Pracodawców Ochrony Zdrowia informowali, że są blisko podpisania porozumienia, ale w poniedziałek go nie zawarto. Powstać ma zespół negocjacyjny, który w 2020 r. ustali m.in.: sposób motywacyjnego finansowania podstawowej opieki zdrowotnej za prowadzenie programów profilaktycznych.




















