Administrator odpowiada za naruszenie ciszy wyborczej przez użytkowników forum
Odpowiedzialność za naruszenie ciszy wyborczej przez użytkowników forum spoczywa na jego administratorach. Ich obowiązkiem jest niedopuszczenie do umieszczenia komentarzy naruszających ciszę wyborczą w trakcie wyborów, uznał Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim.



