Prezydent Komorowski planuje zorganizować debatę o OFE
Prezydent planuje zorganizować debatę ekspertw na temat zmian w systemie emerytalnym po tym, jak rząd przedstawi jednolite stanowisko - powiedział w piątek prezydent Bronisław Komorowski. - Bardzo bym chciał, aby kwestia OFE była rozpatrywana nie tylko z punktu widzenia zagrożenia deficytem (...), ale z punktu widzenia całości zmian w systemie emerytalnym (...). W moim przekonaniu dyskusja zakończy się jakąś łagodniejszą formą rozwiązań, pewnie już po wyborach - powiedział Komorowski w rozmowie z Radiem Zet.




