Do czwartku zgłoszenia na dyrektora zakładu poprawczego w Świdnicy
Do 14 sierpnia 2014 r. mogą zgłaszać się kandydaci zainteresowani stanowiskiem dyrektora zakładu poprawczego w Świdnicy - wynika z komunikatu opublikowanego na stronie internetowej resortu sprawiedliwości.








