Na egzamin pióro i kalkulator
Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikowała listę przyborów, które mogą mieć osoby zdające egzaminy eksternistyczne w sesji jesiennej.

Na stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej opublikowano komunikat w sprawie informacji o materiałach i przyborach pomocniczych, z których mogą korzystać osoby zdające egzaminy eksternistyczne
w jesiennej sesji egzaminacyjnej 2014 r. Tradycyjnie, uczeń zdający egzamin powinien mieć przy sobie pióro lub długopis z czarnym tuszem. Na egzaminach z przedmiotów ścisłych może też korzystać z prostego kalkulatora. Pełna treść komunikatu>>
Polecamy: Nowe ramówki i wynagrodzenia egzaminatorów - zmiany w prawie oświatowym w roku szkolnym 2014/2015
Autor:






