Czy nadgodziny dobowe można odebrać w następnym miesiącu lub okresie rozliczeniowym?
Pytanie pochodzi z publikacji Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń SpołecznychCzy nadgodziny dobowe można odebrać w następnym miesiącu lub okresie rozliczeniowym? Nic na ten temat nie ma wpisanego w regulaminie pracy lub wynagradzania, a okres rozliczeniowy jest 4 miesięczny. Pracownicy pracują w podstawowym systemie czasu pracy 8 godz., często zostają w pracy po 10 godz., czyli maja 2 nadgodziny.


