NFOŚiGW przeznaczy miliard zł na poprawę jakości powietrza
Poprawa jakości powietrza poprzez ograniczenie lub uniknięcie emisji CO2 w wyniku zwiększenia produkcji energii z odnawialnych źródeł oraz zmniejszenia zużycia energii w budynkach to cel programu Poprawa jakości powietrza, na który NFOŚiGW przeznaczy 1 mld zł.











