NFOŚiGW ogłosił nową listę energetycznych programów priorytetowych
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił nową listę programów priorytetowych na innowacyjne technologie środowiskowe, energetyczne wykorzystanie zasobów geotermalnych i zmniejszenie zużycia energii w budownictwie, a także przedsięwzięcia niskoemisyjne i zasobooszczędne oraz efektywne systemy ciepłownicze i chłodnicze.











