Prezydent podpisał ustawę o elektromobilności

Środowisko

Prezydent Andrzej Duda podpisał w poniedziałek ustawę o elektromobilności - podała prezydencka kancelaria. Będziemy teraz obserwować odpowiedź rynku i uzupełniać regulacje - zapowiada wiceminister...

05.02.2018

Aplikacje na uczelniach przeciwko samorządom?

Ministerstwo Sprawiedliwości wraca do pomysłu aplikacji prawniczych na uczelniach i przekonuje, że to ma sens. Samorządy prawnicze to krytykują i uznają projekt za atak na nie.

05.02.2018

Rząd: budowa tuneli, podatki i zarząd sukcesyjny

Rada Ministrów we wtorek, 6 lutego 2018 r. omówi trzy projekty: nowelizacji ustawy o komercjalizacji i restrukturyzacji przedsiębiorstwa Polskie Koleje Państwowe, ustawa o zarządzie sukcesyjnym...

05.02.2018

Jutro posiedzenie Rady Mieszkalnictwa

Posiedzenie Rady Mieszkalnictwa zaplanowano na wtorek, 6 lutego - powiedziała rzecznik rządu Joanna Kopcińska. Spotkanie zaplanowano tuż po posiedzeniu Rady Ministrów.

05.02.2018

Szczecin ma nową spalarnię odpadów

Środowisko

Zakład Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów EcoGenerator w Szczecinie rozpoczął przetwarzanie odpadów i produkcję energii. Budowa instalacji - wartej ponad 700 mln zł - była opóźniona o dwa lata.

05.02.2018

Monitoring towarów we wtorek w Sejmie

Na rozpoczynającym się jutro posiedzeniu Sejm rozpocznie prace nad objęciem specjalnym nadzorem przewozu towarów koleją. Do tej pory szczególnej kontroli podlegał tylko transport drogowy.

05.02.2018
ukraine Переклади на українську
poland Przetłumacz na polski