Będzie pozew zbiorowy przeciwko Statoilowi. Bo paliwo zamarzło
Klienci z Lublina chcą oskarżyć koncern o sprzedaż paliwa złej jakości. To pierwszy przypadek w Polsce, gdy kierowcy chcą złożyć do sądu zbiorowy pozew przeciwko koncernowi paliwowemu. Czują się poszkodowani przez sieć; twierdzą, że sprzedano im olej napędowy złej jakości.









