Wiceminister edukacji: warto dać szansę sześciolatkom
Warto dzieciom sześcioletnim dać szansę, bo ich poziom umiejętności i kompetencji jest na tyle wysoki, że radzą sobie z nauką w szkole - mówiła Joanna Berdzik, podsekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej podczas wizyty w Starogardzie Gdańskim.









