Dyrektor już nie zwolni ze wszystkich lekcji wf
Od przyszłego roku szkolnego uczeń nie będzie już zwalniany ze wszystkich zajęć wychowania fizycznego, a jedynie z wykonywania niektórych czynności na tych lekcjach. Taką zmianę wprowadzi nowe rozporządzenie ws. oceniania i klasyfikowania uczniów.






