Pawlak: rozporządzenie reorganizujące sądy to błąd
Według wicepremiera, Waldemara Pawlaka decyzja ministra Jarosława Gowina o reorganizacji 79 sądów jest błędem. Żadnego zysku ekonomicznego i organizacyjnego nie ma, natomiast frustracja w wielu powiatach powstanie - ocenił w sobotę Pawlak.







