Czym różni się instruktaż od seminarium?
Pytanie pochodzi z publikacji Serwisu BHP.Jaka jest różnica między instruktażem (na przykładzie szkolenia okresowego dla pracowników na stanowiskach robotniczych) oraz seminarium (np. dla pracowników administracyjno-biurowych)? Czy różnicą jest tylko czas trwania poszczególnych form szkoleń i różnica grup pracowników, dla których szkolenie jest przeznaczone? Czy występują jeszcze inne różnice?






