Senatorowie będą głosować, czy zwiększyć subwencję oświatową
Senat głosował będzie w sprawie poprawek do uchwalonej w styczniu przez Sejm ustawy budżetowej. Jednym z pomysłów jest zwiększenie kwoty subwencji oświatowej dla jednostek samorządu terytorialnego.





