MSW: dwoje Polaków rannych w Tunisie opuściło szpital
Dwoje Polaków rannych w ataku terrorystycznym w Tunisie opuściło w środę25 marca 2015 Centralny Szpital Kliniczny MSW w Warszawie. W placówce hospitalizowanych jest jeszcze sześć osób, które odniosły obrażenia w tym zamachu; na razie nie wiadomo, kiedy będą mogły opuścić szpital.





