Konferencja Prawo i medycyna: błędy medyczne, etyka i transplantologia
24 kwietnia 2015 roku w Katowicach odbędzie się II edycja Śląskiej Konferencji Medyczno - Prawnej. Debata dotyczyć będzie opiniowania w sprawach błędów medycznych, etyki w zawodzie lekarza i adwokata, a także transplantologii oraz problematyki z zakresu różnicowania płci z punktu widzenia lekarza i prawnika oraz finansowania świadczeń medycznych.







