Sejm: ustawa o sieci szpitali uchwalona
Sejm uchwalił w czwartek 23 marca 2017 roku nowelizację wprowadzającą tzw. sieć szpitali. - Ta ustawa stabilizuje sytuację szpitali, a przez to zabezpiecza interesy pacjentów - przekonywał przed głosowaniem minister zdrowia Konstanty Radziwiłł.














