NFZ obiecuje podwyżki dla placówek
Dzięki przesunięciu reformy polegającej na wprowadzeniu sieci szpitali o kwartał (do października 2017) Narodowy Fundusz Zdrowia będzie mógł przekazać więcej pieniędzy dla placówek – informuje Dziennik Gazeta Prawna.














