Łanda: inwestycje w ochronie zdrowia powinny być pod kontrolą
Do tej pory inwestycje w ochronie zdrowia nie były koordynowane, nie były pod kontrolą - powiedział w Gdańsku wiceminister zdrowia, Krzysztof Łanda. Chcemy mieć pod kontrolą to, co się w Polsce rozwija w zakresie ochrony zdrowia – dodał.










