Uczniowie z Wrocławia wrócili z ogarniętej epidemią Liberii
Dziewięciu uczniów wrocławskiego liceum salezjańskiego przez prawie 4 tygodnie pracowało jako wolontariusze w ogarniętej wirusem Eboli Liberii. Wrocławskie służby sanitarne uspokajają, że nie ma przesłanek do wprowadzenia kwarantanny.



