Mieszkańcy nie ponoszą kosztów przyłączenia do urządzeń kanalizacyjnych
Rada nie może obciążyć mieszkańców jednorazową opłatą za przyłączenie do urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych. Nie ma znaczenia, że opłata została określona jako stawka, będąca elementem taryfy uznał Wojewódzki Sąd Administracyjny w Kielcach.




