MŚ: walka ze smogiem wymaga większego zaangażowania ze strony samorządów
Walka ze smogiem wymaga, oprócz działań systemowych, również większego zaangażowania ze strony samorządów - uważa minister środowiska Jan Szyszko. MŚ apeluje do samorządów, by na swoim terenie tworzyły własne systemy monitoringu jakości powietrza.








