Paweł Wójcik

Prawnik reprezentujący zamawiających i wykonawców, trener i ekspert specjalizujący się w dziedzinie zamówień publicznych. Wieloletni praktyk zamówień publicznych posiadający doświadczenie w zakresie prowadzenia i kontroli procedur przetargowych współfinansowanych ze środków UE. Autor kilkudziesięciu publikacji prasowych na temat zamówień publicznych, komentarzy problemowych w Systemie Informacji Prawnej LEX a także publikacji książkowych: Tajemnica przedsiębiorstwa w zamówieniach publicznych (Presscom 2010) oraz Zamówienia na usługi w zakresie badań naukowych (Wolters Kluwer 2012)

Artykuły autora

Tarcza nie zawsze korzystna dla turystów i organizatorów turystyki

Prawo cywilne Rynek i konsument Koronawirus

Wybuch pandemii koronawirusa spowodował, że branża organizatorów turystyki praktycznie przestała istnieć. Czy rozwiązania wprowadzone dla niej przez nowelizacje uchwalone w ramach tzw. tarczy antykryzysowej poprawią tę sytuację? - zastanawia się adwokat Paweł Wójcik z kancelarii RWW.legal Rusin Wójcik.

27.04.2020

Wykonawca dba o tajemnicę przedsiębiorstwa

Zamówienia publiczne

Odpowiednie zabezpieczenie informacji wrażliwych, które mogą stanowić tajemnicę przedsiębiorstwa, należy wyłącznie do wykonawcy - pisze Paweł Wójcik wLEX Zamówienia Publiczne.

24.04.2017
1  2  3  4  5  6  7  8  9    15