Czy można uniknąć kary za jazdę komunikacją miejską bez biletu?
Wydawać by się mogło oczywistym, że brak biletu wiąże się z obowiązkiem zapłaty kary pieniężnej stanowiącej z reguły wielokrotność wartości ceny biletu. Niemniej, niewykluczone jest, że sytuacja części gapowiczów przyłapanych na jeździe komunikacją miejską bez biletu może ulec nieoczekiwanej zmianie.







