Pojazdy elektryczne będą wykorzystywane przez straż miejską, do obsługi gości urzędu miasta a także, przez jedną z miejskich spółek.
- Pojazdy, które przekazaliśmy Urzędowi Miasta Mielca to zaledwie 3 spośród ponad 100 wersji pojazdów elektrycznych jakie mamy do zaoferowania samorządom lokalnym – mówi Dariusz Gujda, członek zarządu i dyrektor finansowy Melex Sp. z o.o.
Warto dodać, iż firma Melex prowadzi rozmowy też z innymi samorządami, które są zainteresowane udziałem w programie. Celem działań polskiego producenta jest promocja wśród władz samorządowych stosowania ekologicznych pojazdów. Działania te wpisują się w obecne działania polskiego rządu wspierające rozwój elektromobilności.
(www.melex.pl)





![Zamówienia publiczne w jednostkach samorządowych. Nowe zasady, procedury i dokumentacja [PRZEDSPRZEDAŻ]](/gfx/prawopl/_thumbs/produkty_foto/83347/978-83-8438-157-1_,mn6D62SdolTgn7bKqdfXjIVm.jpg)


![Meritum. Postępowanie administracyjne, egzekucyjne i sądowoadministracyjne [PRZEDSPRZEDAŻ]](/gfx/prawopl/_thumbs/produkty_foto/83271/978-83-8438-080-2_,mn6D62SdolTgn7bKqdfXjIVm.jpg)


![Konkurs, czyli przyrzeczenie publiczne, jako instytucja Prawa zamówień publicznych [PRZEDSPRZEDAŻ]](/gfx/prawopl/_thumbs/produkty_foto/83350/978-83-8438-120-5_,mn6D62SdolTgn7bKqdfXjIVm.jpg)