W dialogu technicznym można pytać o szacunkowe wynagrodzenie wykonawcy
Zamawiający zamierza przeprowadzić dialog techniczny. Czy oprócz pytań dotyczących opisu przedmiotu zamówienia, możliwe jest również zadawanie ich w zakresie szacunkowego wynagrodzenia za wykonanie części lub całości zamówienia? - pyta użytkownik programuLEX Zamówienia Publiczne.







