Wilk: pracę w ratuszu rozpocznę od audytu finansowego
Prezydent elekt Elbląga Jerzy Wilk poinformował w poniedziałek, że swoją pracę w ratuszu rozpocznie od zlecenia skarbnikowi przygotowania audytu finansowego, bo chce poznać rzeczywisty stan finansów miasta. Zapewnił, że stopniowo będzie realizował swój program.







