Strategia ma poprawić wizerunek wymiaru sprawiedliwości
W środę minister sprawiedliwości podpisze z prokuratorem generalnym strategię dla wymiaru sprawiedliwości. Będzie obowiązywać do 2020 roku i ma przyczynić się do odbudowy autorytetu tych instytucji.






