Zalewska: życzenia udanych wakacji dla uczniów i podziękowania dla nauczycieli
Wspaniałych, niezapomnianych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji i udanego wypoczynku - życzyła uczniom w piątek w dniu zakończenia roku szkolnego minister edukacji narodowej Anna Zalewska. Podziękowała też nauczycielom za ich pracę - codzienny trud i misję.









