NSA: mały sabotaż nie daje uprawnień kombatanckich
Tylko pełnienie służby w polskich podziemnych formacjach i organizacjach w latach okupacji hitlerowskiej, a nie uprawianie małego sabotażu jest podstawą do uzyskania uprawnień kombatanckich - stwierdził Naczelny Sąd Administracyjny.







