Kielce: podpisano umowę ws. poprawy jakości powietrza
Umowę o współpracy na rzecz poprawy jakości powietrza podpisali w Kielcach prezydent miasta Wojciech Lubawski oraz przedstawiciel PGNiG Paweł Sławek. Dzięki temu porozumieniu mieszkańcy m.in. szybciej i taniej będą mogli przyłączyć się do sieci gazowej.











