Prezes towarzystwa pediatrycznego: bez Owsiaka nie ma WOŚP
Cieszę się, że Jerzy Owsiak wycofał się z decyzji o odejściu z WOŚP - powiedziała prezes Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego Alicja Chybicka. Bez Owsiaka WOŚP nie będzie istnieć, nie ma orkiestry bez dyrygenta - dodała.



