Łódź: dotacja województwa dla Ośrodka Pediatrycznego
Ponad pół mln zł z budżetu województwa łódzkiego zostanie w 2015 roku przeznaczone na zakup nowoczesnego sprzętu dla oddziału chirurgii dziecięcej Ośrodka Pediatrycznego im. Korczaka w Łodzi. Jesienią zainstalowana zostanie w nim pierwsza pracownia symulatorów laparoskopowych.



