Leczenie bólu w Polsce wciąż niedostateczne
Niedostateczne jest wciąż leczenie bólu w Polsce, dlatego uruchamiamy nową kampanię Nie ból się. Bądź wolny od bólu powiedział w środę 24 lutego 2016 roku na konferencji prasowej w Warszawie prezes Fundacji Wygrajmy Zdrowie, Szymon Chrostowski.

