NFZ: w Opolskim przypomną SMS-em o wizycie u specjalisty
Od 6 grudnia 2016 roku Opolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia przypomina pacjentom wpisanym na listy oczekujących o zbliżającej się wizycie u specjalisty, za pomocą wysyłanego do nich SMS-a.











