Świętokrzyskie: sejmik województwa apeluje o przyjęcie szpitala do sieci
Sejmik województwa świętokrzyskiego zaapelował do ministra zdrowia o zakwalifikowanie Specjalistycznego Szpitala Ortopedyczno - Rehabilitacyjnego "Górka" im. dr Sz. Starkiewicza w Busku - Zdroju do sieci szpitali.










