Raportowanie zdarzeń niepożądanych będzie obowiązkowe
Zgodnie z projektem ustawy o jakości w ochronie zdrowia, który jest na etapie konsultacji społecznych, placówki opieki zdrowotnej zarówno publiczne jak i prywatne będą musiały raportować zdarzenia niepożądane – informuje Rzeczpospolita.













