Lubuskie: akcja oddawania krwi w Zielonej Górze
Urząd marszałkowski województwa lubuskiego organizuje kolejną akcję krwiodawstwa. Odbędzie się ona 25 lipca 2017 roku przed urzędem marszałkowskim w Zielonej Górze. Tego dnia w godzinach od 9.00 do 14.00 przy ulicy Podgórnej stanie czerwony krwiobus.












