Bezpieczne opalanie – kampania dla rodziców i nastolatków
Ministerstwo Zdrowia prowadzi w ramach Narodowego Programu Zdrowia 2016-2020 działania informacyjno-edukacyjne dotyczące bezpiecznego opalania. Kampania jest skierowana do rodziców i opiekunów, dzieci oraz młodzieży, a także do właścicieli solariów.












