Łomża: szpital wojewódzki ma nowego dyrektora
Nowym dyrektorem szpitala wojewódzkiego w Łomży został Roman Eugeniusz Nojszewski, dotychczas związany ze Szpitalem Czerniakowskim w Warszawie. Nowy dyrektor został powołany 19 lipca 2017 roku, swoją funkcję będzie sprawował od 21 lipca 2017 roku, przez 6 lat.










