NFZ już wie, ile wyda na "lojalki" lekarzy specjalistów
Narodowy Fundusz Zdrowia podał informacje dotyczące „lojalek” podpisanych przez specjalistów, którzy zgodzili się na podwyżkę wynagrodzenia do 6750 zł brutto. Wynika z nich, że mniej lekarzy specjalistów niż zakładano podpisało te zobowiązania. W sumie Fundusz na ten cel będzie potrzebował w tym roku blisko 200 mln zł. To o ok. 40 mln mniej niż zaplanował, że wyda.


















